Operator Wagowni

Dla naszego Klienta, firmy z sektora FMCG, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: ok. Pruszkowa

Obowiązki:
- ważenie surowców do produkcji masy kosmetycznej,
- obsługa urządzeń do produkcji masy kosmetycznej,
- dbanie o sprzęt niezbędny do realizacji ważenia surowców.

Oczekiwania:
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym,
- praktyczna umiejętność obsługi wózków jezdniowych (posiadanie państwowych uprawnień do jazdy wózkiem),
- umiejętność pracy w grupie,
- sumienność i rzetelność,
- aktualne uprawnienia UDT.

Mile widziane:
- doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych bocznych i doświadczenie na podobnym stanowisku,

Firma naszego Klienta oferuje:
- umowę o pracę,
- konkurencyjne wynagrodzenie,
- pakiet benefitów,
- karta multisport,
- prywatna opieka zdrowotna,
- ubezpieczenie na życie,
- program emerytalny,
- dofinansowanie do posiłków w restauracji na terenie fabryki,
- dojazd do pracy (na każdą zmianę z Warszawy, Żyrardowa, Pruszkowa i Grodziska),
- zniżkę na wszystkie produkty należące do organizacji sprzedawane na rynku polskim,
- bogaty pakiet socjalny.

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach

‌ Pruszków

Data dodania: 28/09/2020